Auto clicker

Gracie w jakiegoś clickera ale nie chcecie psuć sobie myszki by w niego trochę pograć? Auto clicker to wasza pomoc ponieważ klika za was. Tak dokładniej to ujmując polega to na automatycznym klikaniu wybranego przez was guzika. Narzędzie to jest przydatne bo możecie sobie wybrać co ma się kliknąć wybrany guzik.

Co to jest?

Auto clicker to narzędzie które za nas może z prędkością 1 przycisku na milisekundę kliknąć wybrany przycisk i miejsce na ekranie. Pomaga to często w rozgrywkach różnych w grze, ale również czekając na kupno jakiejś która ma mieć premierę i wiele wiele innych.

Jak ustawić parametry?

Click inteval

Pierwsze 4 okienka na górze to parametry co ile ma być kliknięcie w miejscu w którym mamy myszkę (chyba, że wybierzemy sobie X i Y, ale to za chwile).

Click options

Po lewej natomiast wybieramy jaki chcemy przycisk by się klikał w tym czasie jaki sobie wybraliśmy. Poniżej jest czy chcemy podwójne kliknięcie czy pojedyncze.

Click repeat

Zaraz obok czyli po prawej stronie możemy sobie wybrać ile razy ma to powtórzyć po czym się wyłączyć. Czyli ile razy ma kliknąć i powtórzyć czynność.

Cursor position

Opcja pierwsza po lewej oznacza, że klika tam gdzie mamy myszkę dopóki nie wyłączymy.

Natomiast po prawej stronie mamy 3 okienka. Pierwsze 2 po prawej stronie to okienka w których możemy sobie wybrać w jakim położeniu w wybranym miejscu ma klikać.

Natomiast 2 kwadrat jak klikniemy możemy osobiście wybrać myszką gdzie ma klikać i X i Y sam wyznaczy się.

Jak włączyć?

Wpierw musimy włączyć narzędzie i na F6 włączamy lub wyłączamy narzędzie. Chodzi możemy sobie wybrać w przycisku „Hotkey setting” (przycisk pod start na dole) możemy sobie wybrać pod jaki przycisk chcemy włączać i nawet osobna wyłączać (możemy być pod ten sam)

Gdzie możemy zainstalować?

Wchodzimy w link.

Jak zainstalować?

Klikamy pomarańczowy przycisk „donwolad” po czym czekamy 5 sekund i wybieramy gdzie chcemy zainstalować to narzędzie.