60 Secends

60 Secends to gra w której spadła bomba atomowa i zbierając jak najszybciej przedmioty lub członków rodziny i chowamy się. Próbujemy przeżyć jak najdłużej wyruszając w eksploracje. Po nowe przedmioty niezbędne do przetrwania. Próbuj tak długo aż nie uratuje cię wojsko!

Na czym polega 60 Secends?

Także polega to na zdobyciu przedmiotów w minute jak i członków swojej rodziny do bunkra. Również potrzebujemy dużo wody i wiele specjalnych przedmiotów jak apteczka, broń lub maska przeciw gazowa. Oczywiście powoli zapasy będą się kończyć, a mimo dawania jedzenia co 6 dni i picia co 3 dni szybko znikną nam zapasy. Przy okazji będzie się pojawiać coraz więcej to przeróżnych problemów jak coś warczące pod drzwiami gdzie mamy wybór jakiego przedmiotu użyć (1 z 2 lub więcej jeśli nie jest tylko 1). Także będą sytuacje gdzie będziemy mieli tylko opcje tak lub nie jak np. „Czy powinniśmy jeść grzyby z ścian?”.

Ekspedycje

Ekspedycje to bardzo prosta rzecz, pojawia wam się komunikat z pytaniem czy chcecie ekspedycje. Jeżeli klikniecie plecak czyli tak to następnego dnia zapyta się was kogo chcecie wysłać i z czym.

Przedmioty

W każdym nowym dniu dostajemy informacje czy zyskaliśmy jakiś przedmiot ile i za co. Także tak samo dostajemy informacje jak go tracimy pokazuje nam jaki ile i dlaczego.

Zbieranie przedmiotów

Na początku gry potrzebujemy zbierać przedmioty, mamy 15 sekund na rozejrzenie się gdzie co jest i podejście do tych przedmiotów. Także po 15 sekundach odpala się alarm i mamy 60 sekund na zebranie jak najwięcej i dojście do schronu.

Pytania tak czy nie

Gdy mamy pytanie na tak lub nie dostajemy pytanie i krzyżyk i fajkę dzięki której możemy zaznaczyć czy się zgadzamy na coś czy nie.

Pytania z przedmiotami

Czasem też mogą trafić nam się pytania z przedmiotami które polegają na tym, że do danej sytuacji możemy wybrać jaki przedmiot chcemy użyć (jeśli wogóle nie chcemy to nic nie klikamy tak samo jeśli żadnego z przedmiotów nie mamy).

Gdzie można kupić?

By kupić grę musimy wejść w linka i kupić grę na steam.