Jak ustawić automatyczny podpis w Gmailu – sygnatura pigułkaITcontentu

Jak ustawić automatyczny podpis w Gmailu. Ustawianie automatycznego podpisu na google myśli, że umie to. Niestety takie osoby są w błędzie i robią źle.

Przed tobą odcinek – Jak ustawić automatyczny podpis w Gmailu – sygnatura pigułkaITcontentu – który ci pomoże z napisaniu go.

Kolejne będą w każdy wtorek i czwartek. Jako informatyk wykorzystuje mnóstwo narzędzi informatycznych (programów, aplikacji itp) które ułatwiają mi życie na co dzień.

Ułatwiają mi też prowadzenie mojego biznesu. Pigułka IT Contentu to zawarte w zwartej formie informacje na temat narzędzia które proponuje – poruszany w danym odcinku. W każdym odcinku krok po kroku pokazuje jak działa narzędzie, do czego go wykorzystać, jakie są możliwości.

Jeżeli chcesz bym pokazał konkretne narzędzie lub dokładniej opisał konkretne funkcje napisz do mnie – postaram się zrobić o tym film.

Film możesz obejrzeć w serwisie YouTube korzystając z tego linku: https://youtu.be/2S4BWPoa044 lub też bezpośrednio tutaj na stronie:

Jak ustawić automatyczny podpis w Gmailu

Jak ustawić automatyczny podpis to temat odcinak 7 pigułkaITcontentu. Krok po kroku pokazuje jak napisać i ustawić automatyczny podpis, ponieważ kolejne odcinki będą bazowały na wiedzy z tym związanej radze obejrzeć po kolei.