OCR na telefonie – pigułkaITcontentu

OCR na telefonie. Korzystanie z OCR na telefonie wydaje się bardzo proste i każdy twierdzi, że to umie. Niestety takie osoby są w błędzie i robią źle.

Przed tobą odcinek –OCR na telefonie – pigułkaITcontentu – który ci pomoże z korzystaniem z niego.

Kolejne będą w każdy wtorek i czwartek. Jako informatyk wykorzystuje mnóstwo narzędzi informatycznych (programów, aplikacji itp) które ułatwiają mi życie na co dzień.

Ułatwiają mi też prowadzenie mojego biznesu. Pigułka IT Contentu to zawarte w zwartej formie informacje na temat narzędzia które proponuje – poruszany w danym odcinku. W każdym odcinku krok po kroku pokazuje jak działa narzędzie, do czego go wykorzystać, jakie są możliwości.

Jeżeli chcesz bym pokazał konkretne narzędzie lub dokładniej opisał konkretne funkcje napisz do mnie – postaram się zrobić o tym film.

Film możesz obejrzeć w serwisie YouTube korzystając z tego linku: https://youtu.be/2S4BWPoa044 lub też bezpośrednio tutaj na stronie:

Jak korzystać z OCR na telefonie

Jak korzystać z OCR na telefonie to temat odcinak 9 pigułkaITcontentu. Krok po kroku pokazuje jak korzystać z OCR na telefonie, ponieważ kolejne odcinki będą bazowały na wiedzy z tym związanej radze obejrzeć po kolei.