Jak zainstalować CS GO?

Chciał byś zagrać w grę strzelankę bez konieczności płacenia? W tym oto wpisie przedstawie jak zainstalować CS GO i wytłumaczę co to jest.

Jak zainstalować CS GO?

Zainstalowanie CS GO jest bardzo łatwe ponieważ wystarczy wejść na Steam. Kliknąć duży przycisk zielony „Zagraj”. Klikamy niebieski przycisk „Zainstaluj”.

Co to jest CS GO?

Cs go to gra strzelanka która polega na tym, że jesteśmy albo terrorystami albo antyterrorystami i próbujemy pokonać drużynę przeciwną. Po każdej rundzie dostajemy pieniądze za które kupujemy broń, granaty lub kamizelkę. Można grać do 9 lub do 16 rund wygranych. Są różne granaty jak:

  1. Granat błyskowo-hukowy (flesh) który oślepia wrogów gdy patrząc na niego wybuchnie (sami możemy się oślepić lub swoją drużyne) i kosztuje 200$ (waluty w grze.
  2. Granat hukowo-burzący (granat HE) polegający na tym, że wybuchając blisko wroga może zadać nawet 50 HP! Kosztuje on 300$
  3. Wabik który polega na tym, że wydaje dźwięk waszej broni zachęcając wrogów do przyjścia tam, może też udawać fleshe. Kosztuje on 50$ i jest uznawany przez wiele osób za bezurzyteczny.
  4. Molotov (granat zapalający) polega on na tym, że po wylądowaniu na podłogę daję mały obszar gdzie jest ogień i zadaje nam dużo HP (może nas nawet zabić).

Czy CS GO jest pay to win?

Co to oznacza Pay to win: W skrócie można powiedzieć, że Pay To Win to zdobycie przewagi w grze przez płacenie względem graczy, którzy nie wspomagają się finansowo

https://www.altermmo.pl/youtube-co-to-p2w-czym-jest-pay-to-progress-pay-to-convenience-w-grach-online-i-mmorpg/

Odpowiedź brzmi nie. Ponieważ jedyne rzeczy co możemy kupić to skrzynki, skiny, klucze do skrzynek, nametag-i, PRIME i tym podobne. Jedyne co nam dają te skrzynki to skiny które tylko dają nam ładny wygląd ale nic poza tym.

Co to PRIME w CS GO?

PRIME daję nam możliwość rangi dzięki której nie rzuca nas trochę na słabych trochę na dobrych tylko wszystkich o podobnych umiejętnościach. Dzięki czemu gra jest zbilansowana. Kolejnym aspektem są skiny które dostajemy co jakiś czas lub skrzynie za free. Także dzięki PRIMOWI możemy mieć odznaki kontrakty i tym podobne.

Ile kosztuje PRIME w CS GO?

PRIME w CS GO obecnie kosztuje 65 zł na steam.