Left 4 Dead 2

Masz ochotę zagrać w grę w której mamy za zadanie przeżyć w świecie zombie? Left 4 Dead 2 jest stworzony dla ciebie! Walcz z zombie z znajomymi wykonywając misje które pomogą wam przetrwać.

Na czym polega gra?

Gra polega na tym, że wraz z 3 przyjaciółmi (albo botami) przetrwaliśmy apokalipsę zombie wraz z innymi ludzi mi którzy nam czasem pomagają a my im. Np. w pierwszej misji fabularnej mamy 4 poziomy. 1 polega na wyjściu z hotelu. Natomiast 2 poziom polega na przedostaniu się do centrum handlowego. W 3 poziomie natomiast musimy przedostać się dalej do auta w centrum handlowym. Natomiast w ostatnim poziomie musimy zatankować auto i nim odjechać. To jest 1 kampania fabularna z 14 gdzie możemy ich dodać więcej fanów gry. śa zwykłe zombie, ale też zmutowane i bosy.

Bronie

Broni w Left 4 Dead 2 jest kilka najwięcej natomiast jest broni białych jak siekiera katana pałka i tym podobne, także są 2 rodzaje pistoletów czyli zwykły pistolecik które możemy mieć 2 na raz a także mamy deagle który zabija na strzała, ale możemy mieć tylko 8 pocisków i 1 pistolet na raz. Mamy także 2 rodzaje snajperek ak 47 m 4 i tym podobne bronie. Niestety możemy mieć albo pistolet albo broń białą. Mamy także różne leki jak np. na slot 3 apteczkę czy defibrylator gdzie nasz znajomy umrze możemy go ożywić. Na slot 3 także możemy mieć rodzaje amunicji. Na slot 4 mamy różne rodzaje granatów. Natomiast na slot 5 mamy różne leki lub adrenalinę która pozwala nam szybciej biegać.

Tryby gry

Jest także dużo trybów gry na których np. możemy być zombie i tym podobne.

Poziomy trudności

Jest wiele poziomów trudności dlatego mimo, że jest tylko 14 kampanii możemy je przejść nawet 4 razy każdą z przyjaciółmi, a naprawdę poziomy trudności mają dużą różnice. Gra jest doskonała nawet na kilka set godzin. Gdy gramy z przyjaciółmi bawimy się naprawdę super, a gdy nie mamy przyjaciół możemy grać z randomowymi graczami którzy chętnie z nami pograją mimo iż większość z nich to amerykanie.

Gdzie można kupić?

Left 4 Dead 2 możemy kupić na steam za niecałe 45 zł a na promocji niecałe 4,50 zł. Dlatego warto zaczekać na promocje.