Papers Please II

Lubisz sprawdzać dokumenty? Papers Please II jest dla ciebie! Stój na granicy i sprawdzaj dokumenty! Jeśli się zgadzają przepuść ich! Jeśli nie, to odmów. Zbieraj coiny (easter egg [w Internecie oznacza to jakieś nawiązanie do jakiejś produkcji, zdarzenia lub jakąś po prostu znajdźka)].

Co to jest?

Papers Please II to gra w której dostajemy się do pracy na granicy. Która polega na tym, że sprawdzamy dokumenty ludzi. Jeżeli są prawdziwe możemy ich przepuścić, a jeśli fałszywe możemy im dać brak zgody.

Gdy nie zauważymy, że ktoś miał fałszywe dokumenty i go nie przepuściliśmy. Dostajemy ostrzeżenie, ostrzeżeń mamy 2 i za 3 razem już dostajemy kare grzywny.

Również jak nie przepuścimy ich, a mieli dobre dokumenty również odstajemy 2 ostrzeżenia, a 3 to już kara grzywny i większe błędy to większa kara. Mamy 2 ostrzeżenia na dzień więc nie ma się czego bać.

Zasady z każdym dniem są większe. Więc sytuacje w których możemy kogoś przepuścić są mniejsze i więcej rzeczy musimy pilnować. Więc wszystkie zasady są w książeczce. Także piszę wam jakie dodatkowe zasady są w dziennych informacjach które są zaznaczone na żółto (Zawsze macie je w nowym dniu na stole). By otworzyć książkę musicie złapać za książkę która jest zaznaczona na czerwono i przeciągnąć ją na stół zaznaczony na niebiesko.

1 obrazek

Następ klikamy „Podstawowe zasady” zaznaczone na zielono na 2 obrazku i tam macie wszystkie zasady teraz obowiązujące (co jest pokazane na obrazku 3).

2 obrazek
obrazek 3

Jak skończyć grę?

Żeby skończyć grę trzeba zarabiać pieniądze żeby nasza rodzina przeżyła. Natomiast jest aż 20 różnych zakończeń w tym większość jest negatywnych.

Jedno z dobrych zakończeń to zdobycie dla całej swojej rodziny paszporty i ucieczka z rodzina, ale do tego potrzebujemy dużo pieniędzy. Zarabianie pieniędzy w teorii jest łatwe bo za każdą 1 obsłużoną dobrze osobą dostajemy 10 $, ale w praktyce nie jest to takie łatwe wyzwanie, a codziennie musimy wydawać dużo pieniędzy na jedzenie ogrzewanie rachunki lub leki.

Gdzie można kupić Papers Please II?

Grę tą można kupić na wielu stronach lecz najlepsza do tego jest strona Steam.