Plants vs Zombie

Czy chciał byś zagrać w grę w której jest apokalipsa zombie a ty siejesz kwiatki? Plants vs Zombie ci się spodoba! Jest w niej dużo zagadek i mini-gier. Zarabiaj pieniądze i się bardziej dozbrajaj. Kupuj ulepszenia, własny ogród rób w którym będziesz hodował własne rośliny które na koniec będziesz mógł sprzedać za ładną sumę pieniędzy.

Dokładnie przedstawię wam grę pod tytułem „Plants vs Zombie Game Of the Year”. Ponieważ jest dużo gier z tej serii ta jest najlepsza zdaniem wielu graczy. Jest nie drogi i jest sprawie dać nam rozrywkę na wiele godzin.

Co to jest?

Jest to gra która polega na tym, że wybuchła apokalipsa zombie i musimy się przed nimi chronić. Mamy również sklep w którym możemy kupować przedmioty jak ulepszenia dzięki którym np. szybciej strzela dana roślina albo zamraża. Także możemy kupować doniczki z roślinami które możemy pielęgnować i które na koniec możemy sprzedać za o wiele lepszą cenę. Także możemy dostać doniczkę w prezencie ale wtedy zamiast kwiatka możemy dostać jakąś roślinne w grze. Jest także wiele eventów (tych samych co zawsze bo gra nie jest już rozwijana).

Jak w to grać?

Jest to gra polegająca na tym, że atakują nas zombie. Natomiast my musimy posadzić kwiatka żółtego, lub żółtego grzybka. Żeby dostać słońce (to waluta do sadzenia roślin) które mają nas chronić przed zombie. Jest wiele różnych roślin jak i grzybów które pomogą nam w walce z zombie. Możemy postawić orzeszki które je blokują u są jak taka tarcza chwilowa, lub na przykład arbuzową armatę która bije zombie z góry.

Za ile i gdzie kupić?

Kupić Plants vs zombie jest łatwo i na wielu stronach lecz prze ze mnie wykorzystaną stroną był steam na którym możemy już kupić go za niecałe 18 zł gdzie przy tylu osiągnieciach eventów i mini gier możemy się bawić kilka godzin.