Shotgun King

Lubisz grać w szachy i w strzelanki? Shotgun King jest dla ciebie! Jest to gra w której jesteś królem który ma shotgun-a. Jako król który był tak okropny i wszyscy jego poddani go porzucili sam król pozostał jak i jego shotgun. Gra ma małe wymaganie może działać nawet na starym złomie. Kosztuje 46 złotych pełna wersja, ale jest także demo które jest darmowe do pobrania.

Na czym to polega?

Musimy pokonać króla z drużyny białej przy pomocy shotguna. Co rundę gdy wygramy mamy 2 opcje które naszą postać ulepszą np. będzie mieć 2 strzały, więcej będzie zadawać obrażeń itd. Natomiast ulepsza również wrogów (ustawienie ulepszeń jest losowe).

Co dają dusze?

Po zabiciu jakiejś figury dostajemy jej dusze. Możemy mieć 1 dusze na raz (chyba, że mamy ulepszenie na +1 slot duszy). Natomiast dusze pozwalają nam się poruszyć jak dana figura. Czyli np. skoczyć jak koń zamiast normalnie się poruszać o jedno pole do przodu (lub na boki lub do tyłu i na ukos). Tylko uwaga, jeżeli już klikniecie by użyć duszy już tego cofnąć nie możecie. Co skutkować może waszą porażką bo np. nie możecie się nigdzie ruszyć by nie był szach.

Jak zdobyć amunicje?

W grze mamy ograniczoną liczbe amunicji, ale gdy poruszymy sie chociaż 1 w jaką chcemy strone najpierw zaladuje nam sie pocisk (chyba, że żadnego nie mamy). Natomiast jak nie mamy żadnego pocisku to po ruszeniu się dostaniemy 1 pocisk (chyba, że w umiejętnościach wybraliśmy 2).

Co dają nam tarczę?

Tarcze w grze Shotgun king są życiami. Czyli jeżeli się pomylimy i klikniemy na miejsce gdzie nas mogą zbić. To zaznacza nam kto może nas zbić i zabiera nam 1 tarcze z 2. Także odnawiają nam się obie tarcze co każdy nasz ruch.

Gdzie kupić Shotgun king?

Najlepszą stroną która do tego jest. Jest to Steam w którym możecie być pewni, że żadnego wirusa nie będziecie mieli.