Team Fortress 2

Gra Team Fortress 2 to gra w która wiele osób gra już ponad 10 lat jak nie dłużej. To nie tylko gra, ale wiele filmików o bohaterach tej gry. Bohaterów mamy 10 w tym 9 jest grywalnych. Wielki fandom i wiele ludzi którzy na nowo tworzą wiele historii z bohaterami stworzyły (i dalej tworzą) piękną grę.

Na czym polega gra Team Fortress 2?

Polega gra na tym, że zabijając wrogów musimy przejąc teczki i tym podobne np. punkty jest wiele trybów.

Klasy postaci Team Fortress 2

Klas do gry jest 9.

  1. Skaut – Szybko biega, ma podwójny skok, 125 HP, jego pierwsza broń to shotgun, 2 pistolet, a 3 pałka .
  2. Żołnierz – Chodzi wolniej niż normalna klasa (jak medyk czy pyro). Ma 200 HP, jego pierwsza broń to rakietnica, 2 shotgun, a 3 to saperka.
  3. Pyro – Chodzi jak normalna klasa, ma 175 HP, jego pierwszą bronią jest miotacz ognia, 2 shotgun, a 3 siekiera strażacka.
  4. Demoman – Chodzi jak normalna klasa, ma 175 HP. Jego pierwszą bronią jest granatnik, 2 Wyrzutnia bomb samoprzylepnych, a 3 to butelka rumu.
  5. Heavy – Chodzi najwolniej ze wszystkich klas, ma 300 HP. Jego pierwszą bronią to minigun, 2 to shotgun, a 3 to jego pięści.
  6. Inżynier – Chodzi jak normalna klasa, ma 125 HP. Jego pierwszą bronią jest shotgun, 2 to pistolet, a 3 to klucz. 4 to detonator który psuje zbudowane budowle, 5 to tworzenie budowli (ulepszamy je uderzając w nie kluczem). Mamy 4 różne rodzaje budowli czyli działko, maszynę która daje amunicje metal (metal tylko dla inżyniera) jak i 2 portale wejście i wyjście.
  7. Medyk – Chodzi jak normalna klasa, ma 125 HP. Jego pierwszą bronią jest pistolet na strzykawki. 2 medigun który się ładuje i gdy się załaduje możemy my i nasz przyjaciel z team-u jest nieśmiertelny przez parę sekund. Natomiast 3 to piła do kości.
  8. Snajper – Chodzi jak normalna klasa, ma 125 HP. Jego pierwszą bronią jest snajperka, 2 to karabinek mały, a 3 to maczeta.
  9. Szpieg – Chodzi jak normalna klasa, ma 125 HP. Jego pierwszą bronią jest pistolet, 2 to nóż saper który na budowle inżyniera niszczy powoli tak, że nie można z nich przez chwile korzystać. Natomiast 3 to nóż motylkowy, 4 to papierosy i maska dzięki której możemy udawać jakiegoś z wrogów lub swój team.

Gdzie można kupić?

Na steam możemy za darmo dobyć naszą wymarzoną grę Team Fortress 2.