Transformice

Gra z małymi wymaganiami którą jest Transformice jest idealna do rozmawianiem. Bardzo często takie osoby są przyjazne i chętne do rozmowy.

Co to Transformice?

To gra która ma wiele trybów takich jak survival, botcamp i wiele innych. (Też nie tylko są oficjalne tryby, ale i nie oficjalne które również wciągają). W grze tej są bardzo często eventy i gra jest ciągle rozwijana. Można kupić w niej wiele skinów za serki które zdobywamy grając (1 na rundę czasem więcej). Można także kupić truskawki za prawdziwe pieniądze. Mamy również ekwipunek w którym dostajemy przedmioty do rzucania, pety, lub skiny 1 razowe. Także są zadanie dzienne i codziennie mamy 3 zadania + 4 który jest na truskawki (ten 4 dostaniemy gdy zrobimy 20 zadań), postęp zadań zostaje nam.

Szaman

Szaman to specjalna myszka która ma super zdolności. Może wiele rzeczy tworzyć i zależnie od umiejętności możemy latać, ożywiać wiele innych. Naszym zadaniem jest w zależności od trybu gry co musimy zrobić albo zrzucić albo uratować myszki.

Tryby gry

  1. Vanilla – Tryb ten polega na zdobyciu sera z pomocą szamana i dojść do norki.
  2. Survivor – Tryb ten polega na przeżyciu. Dokładnie to szaman ma cię zabić, a ty jako zwykła myszka musisz tego unikać.
  3. Racing – Tryb ten polega na tym, że musisz SAM dojść do sera, a potem do nory poprzez parkour.
  4. Bootcamp – Tryb ten jest jak Racing tylko o wiele cięższy i mało kto daje rade przejść chodzi 1 raz a co dopiero kilka razy.
  5. Defilante – Tryb ten polega na tym by dobiec do sera a potem do nory poprzez utrudnienia i przez goniącą nas ścianę która zabija.
  6. Moduły – Jest tu wiele trybów od parkoura do gry w UNO (moim ulubionym jest Micity albo strzelanka)
  7. Village – Tryb ten to wioska w której są NPC z którymi możemy gadać i handlować jak i rozmawiać z ludzimi bo jest ich tam dużo.

Gdzie zainstalować?

Gra jest darmowa i możemy ją zainstalować na steam.