We Need Go Deeper

Lubisz pływać z przyjaciółmi lub sam zjechać na dno oceanu i walczyć z wielkimi bossami? W We Need Go Deeper masz szasnę! Pokonuj bossy ukończ grę na wszystkie możliwe zakończenia!

Co to jest?

We Need Go Deeper to gra która polega na tym, że musimy dopłynąć na same dno do starożytnej cywilizacji. W której możemy zdobyć aż 3 zakończenia. Gra jest od 1-4 osobowa. Najlepiej grać z 4 osobową drużyną znajomych. Natomiast gdy kogoś brakuje lub wszystkich zawsze możemy grać na serwerach społecznościowych lub grać z botami. Gra jest dalej aktualizowana i ma coraz to nowsze rzeczy. Jest również sklep za prawdziwą walutę jak i ich walutę w której możemy kupić broń statki i stroje.

Jak grać?

Gra polega na jak najgłębszym dopłynięciu i nawet dotarcia na same dno. Gdzie jest koniec gry do którego możemy dojść nawet wiele razy. Powinniśmy tam dojść minimum 2 razy żeby skończyć te najważniejsze zakończenia. Polecam żeby chociaż 1 osoba, a najlepiej 2 żeby miały klucz (do naprawy statku) 1 pistolet 1 pociskowy bo robi bardzo duży damage (obrażenia) i 1 osoba albo kilof albo tasak.

Jak się uleczyć?

Żeby się uleczyć wystarczy albo po zabiciu tasakiem zebrać mięsko albo przespać się w łóżku co nam daje lekką regeneracje. Także może ktoś nas uleczyć apteczką lub możemy podnieść potkę która nam podnosi całe HP (życie) o 1 dzięki czemu odnawia nam całe HP.

Jak naprawić statek?

Mając klucz, maszynę naprawczą, a nawet lepszego klucza uderzając (z maszyny naprawczej strzelić) w dziurę parę razy i się naprawi.

Gdzie zainstalować i za ile?

Najlepiej kupić na Steam gdzie cena wynosi nawet powyżej 50 zł. Faktycznie cena za taką grę nie jest najlepsza dlatego polecam kupić na promocji. Ponieważ już za jakieś 30 zł gra jest opłacalna i przyjemna w rozgrywce z ważając na to, że tego typu gry multiplayer jest mało za tak małą cenę.