Jak założyć konto Google – pigułkaITcontentu

Jak założyć konto Google to temat odcinak 2 pigułkaITcontentu. Krok po kroku pokazuje jak założyć konto Google ponieważ kolejne odcinki będą bazowały na wiedzy z tym związanej.

Przed tobą odcinek – Jak założyć konto Google – pigułkaITcontentu – który ci pomoże z założeniu go.

Ten odcinek jest krótszy od ostatniego i to o wiele natomiast nadal jest bardzo ważny i potrzebny.

Ostatni wpis z odcinkiem też ci się przyda do tego ponieważ jest o hasłach. Zapraszam do niego (kliknij by przejść)

Jako informatyk wykorzystuje mnóstwo narzędzi informatycznych (programów, aplikacji itp) które ułatwiają mi życie na co dzień.

Ułatwiają mi też prowadzenie mojego biznesu. Pigułka IT Contentu to zawarte w zwartej formie informacje na temat narzędzia które proponuje – poruszany w danym odcinku. W każdym odcinku krok po kroku pokazuje jak działa narzędzie, do czego go wykorzystać, jakie są możliwości.

Jeżeli chcesz bym pokazał konkretne narzędzie lub dokładniej opisał konkretne funkcje napisz do mnie – postaram się zrobić o tym film.

Film możesz obejrzeć w serwisie YouTube korzystając z tego linku: https://www.youtube.com/watch lub też bezpośrednio tutaj na stronie:

Jak założyć konto Google

Jak założyć własne konto to temat odcinak 2 pigułkaITcontentu. Krok po kroku pokazuje jak założyć własne konto ponieważ kolejne odcinki będą bazowały na wiedzy z tym związanej.

Servicedesk – Pomoc informatyka online

Realizuje pomoc informatyczną zdalnie z wykorzystaniem stosowanych do tego aplikacji:

Wiem, że takie usługi są przede wszystkim ważne szczególnie w czasie pandemii.

Zapraszam do skorzystania z moich usług.