Google Disk Drive dane w chmurze pigułkaITcontentu

Wiele osób myśli, że wie dużo o chmurze i zapasowych danych, ale czy na pewno?

Google Disk Drive dane w chmurze jest przydatną wiedzą. Czyli jak trzymać dane w chmurze Google. Tym razem opisuje mega wygodną rzecz, a mianowicie usługę chmury Google. Co możesz dzięki chmurze?

Przed tobą odcinek – Google Disk Drive dane w chmurze pigułkaITcontentu – który ci pomoże z zrozumieniu jak działa chmura i dysk Drive

Ostatni wpis z odcinkiem też ci się przyda do tego ponieważ jest o hasłach. Zapraszam do niego (kliknij by przejść).

Kolejne będą w każdy wtorek i czwartek. Jako informatyk wykorzystuje mnóstwo narzędzi informatycznych (programów, aplikacji itp) które ułatwiają mi życie na co dzień.

Ułatwiają mi też prowadzenie mojego biznesu. Pigułka IT Contentu to zawarte w zwartej formie informacje na temat narzędzia które proponuje – poruszany w danym odcinku. W każdym odcinku krok po kroku pokazuje jak działa narzędzie, do czego go wykorzystać, jakie są możliwości.

Jeżeli chcesz bym pokazał konkretne narzędzie lub dokładniej opisał konkretne funkcje napisz do mnie – postaram się zrobić o tym film.

Google Disk Drive dane w chmurze

Co jest na Dyskach Drive pigułkaITcontentu. Krok po kroku pokazuje co to są Dyski Drive w chmurze ponieważ kolejne odcinki będą bazowały na wiedzy z tym związanej proponuje obejrzeć po kolei.